O projekte

Obytná zóna Rulandská​
Obytná zóna Rulandská sa nachádza v mestskej časti Trenčín – Zlatovce, pozdĺž komunikácie Na Kamenci. Pokojná lokalita pod masívom Bielych Karpát s výhľadom na zeleň a historickú dominantu Trenčiansky hrad spolu s energetickou triedou A0 dodáva bývaniu známku vysokej kvality. Mestská časť Zlatovce má väzbu na prírodné atraktivity ideálne pre krátkodobé výlety a cyklistické vychádzky.
Nový projekt predstavuje bytový komplex, ktorý budúcim majiteľom ponúkne vysoký štandard bývania v blízkosti centra mesta a všestrannej občianskej vybavenosti. V rámci lokality sa nachádza oddychová zóna pre deti s atraktívnymi hracími prvkami na ulici Vladimíra Predmerského, workoutová zóna s multifunkčným ihriskom a oddychové miesto s ohniskom podporujúce rozvoj susedských komunít na Tramínovej ulici.

V ponuke je spolu 36 bytov v štruktúre dvojizbových, trojizbových ako i štvorizbových. Samozrejmosťou sú priestranné balkóny, strešné terasy alebo prízemné byty so záhradkami.
Veľké presklené plochy, preslnené byty s množstvom denného svetla, skvelé dispozičné riešenia, príprava pre exteriérové žalúzie v štandarde bytu. Ku každému bytu prislúcha pivnica a jedno vonkajšie parkovacie státie s možnosťou prikúpiť extra vonkajšie parkovacie státie alebo garáž.
 


Bytový komplex Rulandská reaguje na podnety doby. Bytové domy budú v prevedení energetickej triedy A0 - energeticky pasívne domy. Znamená to, že budú výrazne energeticky úspornejšie. Vyznačujú sa rapídne nižšou spotrebou energie na vykurovanie a celkovú prevádzku, čím šetria aj prírodné zdroje a celkovo prospievajú ekológií. Energeticky pasívny bytový dom má spotrebu tepla na kúrenie za rok päťkrát menšiu ako bežné nízkoenergetické stavby. V lete nepotrebujete klimatizáciu, vykurovanie a zohrievanie úžitkovej vody využíva tepelné z tepelného čerpadla, vetranie zabezpečuje rekuperácia.

Projekt sa vyznačuje tiež vysokou kvalitou stavby a stavebných materiálov. Obvodové ako aj vnútorné priečky sú zhotovené z pálenej brúsenej tehly, medzibytové a medzischodiskové priečky sú oddilatované a nadštandardne zhotovené z akustickej pálenej brúsenej tehly. Výťahové šachty sú tak isto samostatne oddilatované dvojitým opláštením a špeciálnou izoláciou na zabránenie prenášaniu hluku a vibrácií. Stavebné riešenie bytového domu Rulandská má nesporné výhody.
 
Príďte k nám prekonzultovať Vaše preferencie. Radi Vám poradíme a s výberom vysnívaného bytu pomôžeme

VYPOČÍTAJTE SI
SVOJU HYPOTÉKU

Eur
Rokov
%
0Eur
Financovanie