O projekte

Projekt Rulandská – bytove domy s takmer nulovou potrebou energie
Bytový komplex Rulandská sa nachádza v mestskej časti Trenčín – Zlatovce, Vinohrady. Pokojná lokalita pod masívom Bielych Karpát s výhľadom na zeleň a historickú dominantu Trenčiansky hrad spolu s energetickou triedou A0 dodáva bývaniu známku vysokej kvality. Mestská časť Zlatovce má väzbu na prírodné atraktivity ideálne pre krátkodobé výlety a cyklistické vychádzky. 
Rulandská ponúka vysoký štandard bývania v blízkosti centra mesta a všestrannej občianskej vybavenosti v pešej dostupnosti. V našej lokalite sme pre obyvateľov už vybudovali reštauráciu s bowlingom a detským kútikom, supermarket, modernú polyfunkčnú budovu, kde nájdete lekáreň, predaj čerstvých rýb, mäsiarstvo so slovenskými výrobkami, kvetinárstvo, pekáreň s kaviarňou a tiež zdravotné stredisko a zubára. Z verejných priestorov sme vybudovali zónu pre deti s atraktívnymi hracími prvkami, workoutovú zónu s multifunkčným ihriskom, oddychové miesta. Nechýba knihobúdka, samoobslužný servisný stojan pre bicykle či zdieľané ohnisko. 
V ponuke sú byty v štruktúre od jednoizbových až po štvorizbové.
 

Samozrejmosťou sú záhradky, priestranné balkóny alebo strešné terasy. Veľké presklené plochy, preslnené byty s množstvom denného svetla, skvelé dispozičné riešenia, príprava pre exteriérové žalúzie v štandarde bytu. Ku každému bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto alebo garáž a pivnica.
Projekt Rulandská reaguje na podnety doby a vyznačuje sa vysokou kvalitou stavby a stavebných materiálov. Bytové domy v prevedení energetickej triedy A0 (bytové domy s energetickou hospodárnosťou s takmer nulovou potrebou energie) predstavujú výraznú energetickú úsporu. Stavebné riešenie bytových domov má nesporné výhody, obvodové ako aj vnútorné priečky sú z pálenej brúsenej tehly a z akustickej pálenej brúsenej tehly.

 
Príďte k nám prekonzultovať Vaše preferencie. Radi Vám poradíme a s výberom vysnívaného bytu pomôžeme

VYPOČÍTAJTE SI
SVOJU HYPOTÉKU

Eur
Rokov
%
0Eur
Financovanie