Lokalita

Projekt Rulandská je situovaný v najobľúbenejšej mestskej časti Trenčína - Zlatovce, Vinohrady. Pokojná lokalita pod masívom Bielych Karpát s výhľadom na zeleň a historickú dominantu Trenčiansky hrad, sa spolu s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta stala najvyhľadávanejšou lokalitou na rezidenčné bývanie.

Lokalita Vinohrady ponúka vysoký štandard bývania s väzbou na prírodné atraktivity ideálne pre krátkodobé výlety a cyklistické vychádzky so všestrannou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti. V našej lokalite sme pre obyvateľov už vybudovali reštauráciu s bowlingom a detským kútikom, supermarket, modernú polyfunkčnú budovu, kde nájdete lekáreň, predaj čerstvých rýb, mäsiarstvo so slovenskými výrobkami, kvetinárstvo, pekáreň s kaviarňou a tiež zdravotné stredisko a zubára. Z verejných priestorov sme vybudovali zónu pre deti s atraktívnymi hracími prvkami, workoutovú zónu s multifunkčným ihriskom, oddychové miesta. Nechýba knihobúdka, samoobslužný servisný stojan pre bicykle či zdieľané ohnisko.

Lokalita bude ďalej postupne doplnená o malé námestie s vodným prvkom, ďalšie oddychové a aktívne zóny podporujúce rozvoj susedských komunít, dráhu pumptrack, zdieľané ping-pongové stoly, komunitné ohnisko, drogériu, materskú školu, barbershop či ďalších lekárov.

Širšie vzťahy
Pešo
Na bicykli
Autom
Google Mapa

VYPOČÍTAJTE SI
SVOJU HYPOTÉKU

Eur
Rokov
%
0Eur
Financovanie