O projekte

Pripravili sme pre Vás úplne nový výnimočný projekt rezidenčného bývania Rulandská v Trenčíne, v mestskej časti Zlatovce. Príroda hneď za oknami, centrum mesta ako na dlani. Navrhli sme pre Vás byty inšpirované ľuďmi.

Preslnené byty s množstvom denného svetla, skvelé dispozičné riešenia, priestranné balkóny, strešné byty s luxusnými terasami, prízemné byty so zelenými záhradkami, príprava pre exteriérové žalúzie v štd bytu, to všetko nájdete v lokalite Rulandská.
Vyberajte z ponuky 2 , 3 a 4 - izbových bytov. Ku každému bytu patrí pivnica a jedno parkovacie miesto alebo garáž. V rámci lokality je už teraz  vybudovaná oddychová zóna pre deti s atraktívnymi hracími prvkami, taktiež plánujeme vybudovať workout zónu pre milovníkov športu a plochu s množstvom zelene a ďalších aktivít podporujúcich rozvoj susedských komunít. Obvodové ako aj vnútorné priečky sú zhotovené z pálenej tehly, ktorá má nesporné výhody oproti železobetónovým stavbám, ktoré sú momentálne najbežnejším stavebným materiálom. 

Plánovaný začiatok výstavby:

Bytový dom "A" 3Q/2020. Predpokladané ukončenie výstavby: 4Q/2021.
Bytový dom "B" 1Q/2021. Predpokladané ukončenie výstavby: 2Q/2022.

Príďte si k nám vybrať svoj vysnívaný byt. Radi Vám poradíme a s výberom pomôžeme.