O projekte

Polyfunkčný objekt Kamenná - vysoký štandard pre podnikanie aj bývanie
 
Spája všetky atribúty moderného bývania a podnikania pod jednou strechou. Budova s osobným výťahom. Energetická trieda A0, podlahové vykurovanie a solárne panely pre ohrev teplej úžitkovej vody zabezpečia výrazne nižšiu spotrebu energii na bývanie a celkovú prevádzku.
 
Objekt s výškou štyri podlažia je zasadený do novovybudovanej lokality rodinných domov a nízko podlažnej bytovej zástavby, kde nadviaže na líniu exitujúcej bytovej zástavby na ulici Čerešňová. Prízemie a 1. poschodie pozostáva z priestorov pre obchody a služby, 2. a 3. poschodie zastupuje funkciu bývania.
 
Pozrite si ponuku 2-izbových a 3-izbových bytov s priestrannými loggiami, efektívne riešenými dispozíciami s dôrazom na komfort, praktickosť a preslnenie priestorov. Čerstvý vzduch a vetranie po celý deň zabezpečia decentrálne rekuperačné jednotky. Ku každému bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie pred budovou a pivnica.

 


Polyfunkčný objekt Kamenná zároveň ponúka reprezentatívne priestory vhodné pre obchodné, komerčné aktivity, ambulancie či kancelárie, ktoré naplnia očakávania aj tých najnáročnejších investorov. Poloha v centre novovybudovanej lokality poskytuje výbornú viditeľnosť a priechodnosť a predstavuje tak ideálne miesto pre Vaše podnikanie.
 
Dve podlažia pozostávajú zo samostatných jednotiek s pôsobivými presklenými plochami, ktoré v interiéri zabezpečia množstvo denného svetla. Jednotlivé jednotky je zároveň možné prispôsobiť na mieru podľa požiadaviek klienta. V okolí budovy sa nachádza dostatok parkovacích státí pre zamestnancov aj klientov, atraktívne sadové úpravy a zeleň.
 
Moderná architektúra, výborná lokalita, priechodnosť a viditeľnosť, množstvo denného svetla a krásny výhľad.
 
Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom pomôžeme a zodpovieme vaše otázky.

VYPOČÍTAJTE SI
SVOJU HYPOTÉKU

Eur
Rokov
%
0Eur
Financovanie