O projekte

Polyfunkcia Rulandská - podnikajte v zdravom, zelenenom, inovatívnom prostredí.

Polyfunkčný objekt Rulandská prináša nadštandardné reprezentatívne priestory vhodné pre obchodné, komerčné aktivity, ambulancie či kancelárie, ktoré sa pýšia inovatívnymi nápadmi a naplnia očakávania komfortu aj tých najnáročnejších podnikateľov. Poloha v centre novovybudovanej lokality Rezidencia Vinohrady poskytuje výbornú viditeľnosť a priechodnosť a predstavuje tak ideálne miesto pre vaše podnikanie.

Sídlite na mieste, kde je štandard komfortu, udržateľnosti a ekológie posunutý na celkom inú úroveň. Podnikajte v zdravom, zelenom, modernom pracovnom prostredí a zvýšte svoju produktivitu, efektivitu a spokojnosť zamestnancov.

Polyfunkcia Rulandská ponúka priestory ako na predaj, tak na prenájom. Prízemie pozostáva zo samostatných nájomných jednotiek pre komerčné účely.

Prvé poschodie pozostáva z veľkometrážnych priestorov vhodných napríklad pre ambulancie lekárov. Každý priestor má prístup na zelenú terasu.

 

 

Druhé poschodie pozostáva zo samostatných kancelárii s pôsobivými presklenými plochami, ktoré v interiéri zabezpečia množstvo denného svetla. Súčasťou dispozície sú taktiež zdieľané zelené terasy a reprezentatívny foyer, ktorý vás privíta hneď pri vstupe na podlažie.

Súčasťou exteriéru je welnesss priestor so zeleňou, kde si môžete oddýchnuť, načerpať kreativitu, vychutnať si polhodinku na káve s kolegami či prebrať pracovné záležitosti v neformálnom prostredí. Dbáme na wellbeing zamestnancov, nakoľko aj malý reset zvýši produktivitu, sústredenosť a kreativitu.Inovatívne prostredie zvyšuje konkurencieschopnosť, zjednodušuje prácu a podporuje spoluprácu tímov a vzťahy s kolegami. Aj preto by mal byť dôraz na zdravé pracovné prostredie súčasťou stratégie každej modernej firmy.

Moderná architektúra, zdravé zelené prostredie, výborná priechodnosť a viditeľnosť, množstvo denného svetla a krásny výhľad.

 
Chcete podnikať v novej Polyfunkcii Rulandská? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám s výberom pomôžeme a zodpovieme vaše otázky.

VYPOČÍTAJTE SI
SVOJU HYPOTÉKU

Eur
Rokov
%
0Eur
Financovanie