O projekte

Záhradné Vily -  nová zelená mestská štvrť v Trenčíne
Projekt je spojením vysokého štandardu bytov a modernej architektúry s dôrazom na udržateľnosť, súkromie a zeleň. Spája elementy definujúce pokojné bývanie a ľahkú dostupnosť do centra mesta a na diaľnicu. V Záhradných Vilách neplatíte za byt, ale za kvalitu života.

Bytové domy predstavujú inovatívne architektonické riešenie. Súbor obytných budov s maximálnou výškou troch podlaží je priestorovo osadený vo vzdialenosti rešpektujúcej súkromie rezidentov v maximálnej možnej miere. Zároveň sa projekt Záhradné Vily vyznačuje uzavretým areálom, do ktorého budú mať prístup len obyvatelia a ich hostia. Obytné budovy budú ohradené oplotením, čo povýši projekt na súkromné rezidenčné bývanie.
 


Ponuka bývania je pestrá, od jednoizbových až po štvorizbové byty s priestrannými loggiami, súkromnými záhradkami alebo luxusnými strešnými terasami s panoramatickým výhľadom. Ku každému bytovému domu prislúcha parkovisko, garáže a priestory na odkladanie bicyklov, kolobežiek alebo kočíkov. Vysokou pridanou hodnotou sú premyslené vnútorné dispozície bytov a ich vysoký štandard, preslnenie a kvalitné prevedenie. 

Lokalita už teraz disponuje verejnými priestormi, ktoré predstavujú ťažisko komunitného života, ihriskami pre deti s atraktívnymi hracími prvkami a zdieľanými miestami kde vznikajú zážitky. Záhradné vily kladú dôraz na zelenú infraštruktúru, ktorá poskytuje viaceré preukázané hodnoty, ako napr. zníženie stresu, psychickej záťaže a priaznivý vplyv na duševné zdravie. 

Limitovaná ponuka bytov spolu s výbornou polohou robia z projektu Záhradné Vily jedinečnú príležitosť a  investíciu s vysokým potenciálom. Príďte k nám prekonzultovať Vaše preferencie. Radi Vám poradíme a s výberom vysnívaného bytu pomôžeme.

VYPOČÍTAJTE SI
SVOJU HYPOTÉKU

Eur
Rokov
%
0Eur
Financovanie