O projekte

Naša spoločnosť pre Vás pripravila pokračovanie najúspešnejšieho rezidenčného projektu všetkých čias, Rezidencia vinohrady v Trenčíne. Moderné, ekologické bývanie v Zlatovciach uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov.
 
Máme pre Vás novú generáciu domov, overené dispozície, mnohé vylepšenia, nové typy. Všetky sú v prevedení ako ultra nízkoenergetická budova v kategórii A1, dostali modernú architektúru a väčšie pozemky.
 
Vyberajte z ponuky exkluzívneho domu v radovej zástavbe už 5. generácie s priechodnou garážou. Cenovým trhákom je jedno podlažný 3 - izbový dom s možnosťou garáže. Slovom ideálny, najmä pre mladé rodiny sme označili 4 - izbový dom s vynikajúcim pomerom plochy a ceny. Pre najnáročnejších zákazníkov vieme ponúknuť samostatne stojacu vilu s možnosťou vysokej variability a individuálnych riešení.

Začiatok výstavby 1. etapy /domy 9 - 27/ je plánovaný na 3Q 2017, rodinné domy budú dokončené do 12 mesiacov od začiatku ich výstavby.
Začiatok výstavby 2. etapy /domy 1- 8/ je plánovaný na 1Q 2019, rodinné domy budú dokončené do 12 mesiacov od začiatku ich výstavby.
 
Devízou Vášho rozhodnutia o kúpe je, že celá rezidencia bude vystavaná naraz, bez dodatočného stavebného ruchu. Nech sa páči, vyberte si...


PONUKA DOMOV
 

Mám záujem o tento dom

Ceny sú uvádzané s DPH  |  * oplotenie je povinný príplatok  |  ** splátka úveru bola vypočítaná pri úrokovej sadzbe 1,45% p.a. a LTV 80% v prevedení holodom